Автозапчастини для легкових . Гарантія до 3 років - Доставка в будь-яке місто України! - inCars
Показати контакти
068 7 800 800

067 16 56 777

067 664 29 89

050 515 14 90

073 04 04 044

м. Львів, вул. Кульпарківська, 226


067 6 800 400

097 144 04 44

м. Львів, вул. Шевченка, 109

АВТОЗАПЧАСТИНИ

для легкових та вантажних автомобілів

Компанія

Досвід і традиції

Компанія «іnCars» це український представник добре відомої у Центральній та Західній Європі польської гуртово-роздрібної компанії з продажу автозапчастин. За 17 років успішної роботи на європейському ринку компанія «inCars» здобула передові позиції і бездоганну репутацію у сфері продажу автозапчастин. Сьогодні на вибір клієнта компанія «inCars» пропонує 1 703 063 найменувань деталей для автомобілів. Такого широкого асортименту компанія досягла, об"єднавши понад 250 провідних світових виробників автозапчастин.

Щодня для підвищення рівня обслуговування клієнтів керівництво компанії зосереджує увагу на поповненні матеріально-технічної бази, підвищенні професійного рівня працівників та поліпшенні стандартів співробітництва і партнерства.

Компанія «inCars» гарантує клієнтам найнижчі ціни на оригінальні та ліцензійні автозапчастини для автомобілів. У нас клієнт із будь-яким бюджетом гарантовано зможе підібрати для свого автомобіля автозапчастини кращих світових виробників.

Компанія «inCars» це запорука вдалих покупок і високої якості товарів.

Команда

Співробітники нашої компанії завжди готові допомогти, підтримати чи дати пораду всім нашим клієнтам та партнерам.

Місія

Ми допомагаємо підібрати надійні автозапчастини перевірених світових виробників, консультуємо щодо правильної експлуатації та профілактики автомобіля, записуємо на СТО. Задоволений клієнт і бездоганний технічний стан його автомобіля це для нас головне!


Переваги для клієнтів

Доставка в будь-яке місто України та безкоштовна доставка по Львову. Гарантія на автозапчастини до 3 років!

Ми доставляємо запчастини в будь-яке зручне для Вас місце (додому, в офіс, в автосервіс) та надаємо гарантію на всі запчастини.

Найнижчі ціни

Яких запчастин не потребував би Ваш автомобіль, завдяки безпосередній роботі із заводами-виробниками, компанія «inCars» гарантує найнижчі ціни на автозапчастини в Україні.

Повний асортимент

Компанія «Інкарс» пропонує широкий вибір оригінальних та ліцензійних автозапчастин із Японії, Німеччини, Кореї, ОАЕ, США. За відсутності деталі на складі, безкоштовно виконується спецзамовлення цієї деталі на заводі виробника.

Перевірена якість

Товарна пропозиція компанії «Інкарс» підтверджена сертифікатами. Ми забезпечуємо безпеку та надійність автозапчастин завдяки високим вимогам до продукції, яку пропонуємо.


InCars

Підпишись на акційні пропозиції по автозапчастинам

якщо бажаєш отримувати інформацію з акціями та пропозиціями з розділу
“Автозапчастини по гуртовим цінам від компанії inCars

Яндекс.Метрика Всі права застережено levelAuto 2017

Valid HTML 4.01 Transitional

Google+