Автозапчастини для легкових . Гарантія до 3 років - Доставка в будь-яке місто України! - inCars

Компанія

Досвід і традиції

Компанія «іnCars» це український представник добре відомої у Центральній та Західній Європі польської гуртово-роздрібної компанії з продажу автозапчастин. За 17 років успішної роботи на європейському ринку компанія «inCars» здобула передові позиції і бездоганну репутацію у сфері продажу автозапчастин. Сьогодні на вибір клієнта компанія «inCars» пропонує найменувань деталей для автомобілів. Такого широкого асортименту компанія досягла, об"єднавши понад 250 провідних світових виробників автозапчастин.

Щодня для підвищення рівня обслуговування клієнтів керівництво компанії зосереджує увагу на поповненні матеріально-технічної бази, підвищенні професійного рівня працівників та поліпшенні стандартів співробітництва і партнерства.

Компанія «inCars» гарантує клієнтам найнижчі ціни на оригінальні та ліцензійні автозапчастини для автомобілів. У нас клієнт із будь-яким бюджетом гарантовано зможе підібрати для свого автомобіля автозапчастини кращих світових виробників.

Компанія «inCars» це запорука вдалих покупок і високої якості товарів.

Команда

Співробітники нашої компанії завжди готові допомогти, підтримати чи дати пораду всім нашим клієнтам та партнерам.

Місія

Ми допомагаємо підібрати надійні автозапчастини перевірених світових виробників, консультуємо щодо правильної експлуатації та профілактики автомобіля, записуємо на СТО. Задоволений клієнт і бездоганний технічний стан його автомобіля це для нас головне!


Переваги для клієнтів
  • Доставка в будь-яке місто України та безкоштовна доставка по Львову. Гарантія на автозапчастини до 3 років!Ми доставляємо запчастини в будь-яке зручне для Вас місце (додому, в офіс, в автосервіс) та надаємо гарантію на всі запчастини.
  • Найнижчі ціниЯких запчастин не потребував би Ваш автомобіль, завдяки безпосередній роботі із заводами-виробниками, компанія «inCars» гарантує найнижчі ціни на автозапчастини в Україні.
  • Повний асортиментКомпанія «Інкарс» пропонує широкий вибір оригінальних та ліцензійних автозапчастин із Японії, Німеччини, Кореї, ОАЕ, США. За відсутності деталі на складі, безкоштовно виконується спецзамовлення цієї деталі на заводі виробника.
  • Перевірена якістьТоварна пропозиція компанії «Інкарс» підтверджена сертифікатами. Ми забезпечуємо безпеку та надійність автозапчастин завдяки високим вимогам до продукції, яку пропонуємо.

Valid HTML 4.01 Transitional

Google+